Bugun...FUAT AVNİ'DEN SONRA
Tarih: 03-03-2015 23:29:32 Güncelleme: 04-03-2015 01:19:32 + -


AKP İç muhalefeti de kendi fenomenini oluşturdu. Fuat Avni'den sonra, Sümeyye Erdoğan'ın babasından dayak yediği gibi çok gizli ailevi konulara kadar çeşitli iddiaları ortaya atan Ertuğrul Gazi, twitter hesabı ile çok konuşulacak

facebook-paylas
Tarih: 03-03-2015 23:29

FUAT AVNİ'DEN SONRA

Profil fotoğrafında AKP bayrağı olan hesabı yöneten kişi ya da kişiler, AKP'den 'partimiz' diye bahsederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında eleştirilerde bulunuyor.

İşte o hesaptan atılan ve çok konuşulacak o tweetler:

Sümeyye'nin korumalarının niçin değiştirilmiş olduğunu ve babasından yediği haksız dayağı yeri ve zamanı gelince söylerim, zamanı değil.

Ama zaman zaman kontrolü kaybettiğini ve şiddete eğilim gösterdiğini partide bilmeyen milletvekili ve bakan arkadaşımız yok.

Daha önce havuzun dışında kazanç sağladığı için Unakıtan'ı, Doğan Holding'e bilgi sızdırdığı için Beki'yi tokatladığını herkes duymuştu.

En son Bankasya konusundaki kifayetsizliğinden dolayı, yurtdışı dönüşü uçaktan Ankara'ya indiğinde Yalçın Akdoğan'ı hırpalayıp tokatladı.

İnşallah aynısını MB Başkanı ve Babacan'a yapmaya kalkmaz. Küfrettiği Babacan'ı zaten daha önce istifadan zar zor geri çevirmişlerdi.

Dayağın ucuna kadar yaklaşanlardan biri de Şimşek. Sarayın maliyetini açıklamasından sonra rahatsız olmuş, ağzına gelen küfürü saydırmış.

"Ben sadece Başbakanlığın masrafını söyledim. Daha TOKİ, örtülü ödenek, diğer bakanlıklar var" deyince büyütmemek için üzerine gidemedi.

Erdoğan, Suudi Arabistan gezisini, Eski Kralla bozulmuş olan ilişkilerini, Yeni Kralla tekrar düzeltebilmek için gerçekleştirdi.

Ziyaret öncesi Yeni Kral, "Mısır konusunda beklenen adımları atmayacaksa boşuna gelmesin" mesajını çok açık bir dille Erdoğan'a iletti.

Dış politika ve ekonomide köşeye sıkışan Erdoğan tükürdüğünü yaladı ve atıp tuttuğu Sisi'nin bir gün önceki açıklamasını sineye çekti.

Bir devlet adamı elbette görüş değiştirebilir; ama bir gün mutlaka yalayacağını bildiği halde sürekli olarak sağa sola tükürmez.

Devlet adamlığı bu kadar; hem Sisi'den adeta özür dilendi, hem de İhvan Hareketi yanlış yönlendirilerek Müslümanlar kırdırılmış oldu.

Temel motivasyonu tabii ki bölge barışı değil: Ortadoğu ve Afrika'da yürüttüğü ticari ve finansal işlemlerde yaşadığı sıkıntılar.

Kraliyet Ailesi diplomatik açıdan fazla ilgi göstermemişler; ne de olsa Suudilerin krallık tarihi Erdoğan'ın krallığından daha eski.

Kralın eşinin Emine Erdoğan'a verdiği yemekte, bizimkilerin oldukça yalnız ve ilgisiz kaldıkları konuşuluyor.

Geziye katılan çeşnici ve acilci doktorlar heyetimiz, Kraliyet Ailesinin üyeleri arasında bile müstehzi gülüşmelere sebep olmuş.

Zehirlenme paranoyası, sosyopatik megalomaninin kaçınılmaz sonucu; oysa onu zehirleyen asıl şeyler gözünü karartan para ve güç hırsı.

Kimyasal olarak da zehirleneceklerini sanmam; ama Partimize nüfuz eden Kürtçü damarlar iflah olmaz şekilde beynini zehirledi.

Yüce dinimizi her seçimde daha fazla propaganda unsuru haline getiren görüntüler, hepimizde mahcubiyet ve pişmanlığa sebep oluyor.

Siyaset aygıtı, soğuk dönemler dahil, günümüze kadar Dinimize, Ahlakımıza ve Milliyetimize bu ölçüde büyük zararlar vermemişti.

Ayrıca PKK'nın silah bırakmadığını / tahkim edilmiş çatışmasızlığı kabul ettiğini açıklaması, şimdiden süreci kaybettiğimizin resmidir.
Kaynak: Twitter-akademi poltik

Editör: İskender KAYAFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KOMPLO TEORİLERİ Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • PİŞMİŞ KELLE
  PİŞMİŞ KELLE
 • MUSTAFA KEMAL AKP'LİLERİ KORKUTTU
  MUSTAFA KEMAL AKP'LİLERİ KORKUTTU
 • ETHEM SARISÜLÜK VURULDUĞU YERDE ANILDI
  ETHEM SARISÜLÜK VURULDUĞU YERDE ANILDI
 • DÜŞMAN KARDEŞLER
  DÜŞMAN KARDEŞLER
 • ATDAN DÜŞTÜ,CUMHURBAŞKANI OLDU
  ATDAN DÜŞTÜ,CUMHURBAŞKANI OLDU
 1. PİŞMİŞ KELLE
 2. MUSTAFA KEMAL AKP'LİLERİ KORKUTTU
 3. ETHEM SARISÜLÜK VURULDUĞU YERDE ANILDI
 4. DÜŞMAN KARDEŞLER
 5. ATDAN DÜŞTÜ,CUMHURBAŞKANI OLDU
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • KILIÇDAROĞLU "KORONA..."
  resim yok
 • ATATÜRK
  resim yok
 • Türkiye-Almanya Turgay Şeren anısına
  resim yok
 • ORDU'DA SOKAĞIN DİLİ
  resim yok
 • Harmandalı
  resim yok
 • oku.net
  resim yok
 1. KILIÇDAROĞLU "KORONA..."
 2. ATATÜRK
 3. Türkiye-Almanya Turgay Şeren anısına
 4. ORDU'DA SOKAĞIN DİLİ
 5. Harmandalı
 6. oku.net
VİDEO GALERİ
YUKARI